Wnętrzarski HIT - samoprzylepna tablica kredowa

Wnętrzarski HIT - samoprzylepna tablica kredowa

Tablice kredowe są idealne do pisania, rysowania, nauki i zabawy. Niegdyś ciężkie i siermiężne, spotykane wyłącznie w szkołach. Dziś tablicę kredową możemy zainstalować w pokoju dziecięcym, naklejając ją na ścianę lub meble. To idealny sposób na połączenie nauki i zabawy!

Nauka i zabawa w jednym

Zalety tablic kredowych można wymieniać całymi godzinami. Łatwe w obsłudze pozwalają na wielokrotne użytkowanie, łącząc w sobie estetykę i wysoką jakość wykonania. W przypadku tablic samoprzylepnych dochodzą jeszcze dodatkowe plusy – brak konieczności wygospodarowania miejsca w pokoju oraz nieinwazyjny montaż – po odklejeniu ze ściany tablica nie pozostawia śladów.

Wysoka jakość wykonania

Samoprzylepne tablice kredowe wykonywane są z wysokiej jakości folii lub tablicy PCV, umożliwiającej wielokrotne ścieranie i pisanie oraz rysowanie białą lub kolorową kredą. Odporne na wilgoć, trwałe i bezpieczne w użyciu będą towarzyszyć maluchowi przez cały okres jego dzieciństwa. Pisanie lub rysowanie kredą to doskonały sposób na rozwijanie swojej kreatywności oraz doskonalenie umiejętności manualnych, co zwłaszcza w okresie dorastania jest szczególnie ważne. Poza tym tablica kredowa doskonale sprawdzi się w przypadku wspólnych gier i zabaw, stanowiąc nie lada atrakcję, np. podczas przyjęcia urodzinowego lub balu karnawałowego. Będzie również sprawdzonym sposobem na nudę lub brzydką pogodę w czasie wakacji, lub ferii, stanowiąc kreatywną alternatywę dla smartfona lub komputera.

Stylowa aranżacja do pokoju

Warto na samoprzylepną tablicę spojrzeć nie tylko jak na pomoc naukową, ale także w kontekście stylowej aranżacji pokoju dziecięco. Ekspozycja tablicy w centralnym punkcie pokoju jest świetnym pomysłem – dzięki temu nasze dziecko może w swoim pokoju co chwilę mieć nowy obraz – wystarczy zetrzeć dotychczasowe dzieło i w jego miejsce narysuje kolejne – dobra zabawa i brak monotonii gwarantowane!

Jedna tablica - mnóstwo zastosowań

A gdyby tak wyjść z pokoju dziecięcego i zastanowić się nad umieszczeniem tablicy kredowej w innym pomieszczeniu w domu? Doskonałym przykładem jest jej montaż w kuchni. Tak umiejscowiona tablica może stanowić platformę do komunikacji dla całej rodziny. Można na niej umieścić ważne informacje dla pozostałych domowników, sporządzić listę zakupów lub napisać przepis na ulubione ciasto. Lista zastosowań nie ma końca!

Postaw na sprawdzonych producentów i dostawców

Samoprzylepne tablice kredowe dostępne są w wielu różnych rozmiarach, dzięki czemu z łatwością wybierzemy wielkość, która odpowiada nam w najlepszym stopniu. Bez względu na to, czy poszukujemy tablicy do pokoju dziecka czy do innego pomieszczenia, warto stawić na tablice od renomowanych producentów. Wchodząc na http://naklejkomania.eu/tablica-kredowa/21932-tablica-kredowa-samoprzylepna-kreda.html, znajdziesz bogatą ofertę tablic kredowych na każdą okazję, w atrakcyjnych cenach.

Zostaw odpowiedź

Wszystkie pola są wymagane

Nazwa:
E-mail: (Nie będzie opublikowany)
Komentarz:

Kategorie

Promocje

Tagi

Blog Categories

Nowe produkty

Najczęściej kupowane

» Wszystkie bestsellery