Pytania i odpowiedzi

 
 • Wielkość oraz dostępne rozmiary są podane w każdej ofercie
 • Odbicie lustrzane jest to odwrócenie obrazu, elementy z lewej strony będą z prawej, jakby produkt odbijał się w lustrze. Przykład: normalne ułożenie > natomiast lustrzane odbicie tego znaku to .
 • W naszym serwisie są dostępne kreatory, które pozwalają zaprojektować własny wzór. Można wydrukować obraz z własnego zdjęcia, fototapetę z własnego zdjęcia, można zaprojektowac swój własny napis na ścianę jak również indywidualną tabliczkę.
 • Chcąc uzyskać zadawalający efekt powinniśmy zadać sobie pytanie, jaką powierznię mamy przeznaczoną na dekoracje. Nasze aranżacje przeważnie przedstawiają efekt użycia dużego arkusza 120 cm 240cm, jeżeli mamy do dyspozycji wolną ścianę o szerokości 300 cm oraz wysokości 250 cm, to będzie idealny wybór - arkusz  120 cm x 240 cm. Często zastanawiacie się jaką wielkość mają poszczególne elementy, i tu posłużymy się przykładem: w arkuszu 50 cm x 100 cm - element zajmuje połowę arkusza to oznacza że ma wielkość około 50 cm , jeżeli to jest arkusz 100 cm x 200 cm to ten sam element zajmujący połowę arkusza będzie miał około 100 cm .  Załóżmy, że dysponują Państwo inną  powierzchnią do wyklejenia niż w przykładzie powyżej: np 90 cm x 150 cm do wyklejenia, wówczas arkusz 50 cm 100 cm będzie optymalny, w przypadku powierzchnia 120 cm x 180 cm  - wybieramy arkusz 60 cm x 120 cm, mając do dyspozycji obszar 160 cm x 220 cm - decydujemy się na arkusz 80 cm x 160 cm, w przypadku miejsca 200 cm x 220 cm - zdecydowanie polecamy arkusz 100 cm x 200 cm - wprzypadku powierzchni 300 cm x 250 cm wybieramy arkusz 120 cm x 240 cm. Jeżeli pomieszczenie jest wiekszę a zalezy nam żeby elementy nie zgineły na ścianie, wówczas można zdecydować się na połęczenie kilku zestawów bądź mamy w ofercie 150 cm x 300 cm.  Przytoczone przykłady są tylko orientacyjne, oczywiście ostateczny wybór zależy od Państwa.
 • Generalnie staramy się wysłać jak najszybciej, natomiast prosze pamiętać, że nasze produkty wykonujemy na Państwa zamówienie, stąd jest gwarancja, że są najwyższej jakości i nie zalegają miesiącami na magazynie. W przypadku znacznej części produktów czas realizacji wynosi 3-5 dni roboczych. W przypadku dużej liczby zamówień, zamówienia fototapety, obrazu, maty magnetycznej lub canvasu czas ten może się wydłużyć do 8-10 dni roboczych. W przypadku paneli czas realizacji wynosi 14-21 dni roboczych.
 •  W kategorii obrazy/obraz z własnego zdjęcia mamy dostępny kreator poprzez, którego możemy zamówić obraz z własnego zdjecia. Stworzyliśmy dla was film obrazujący możliwości naszego kreatora, który jest dostępny przy każdym przykładzie. Dajemy Wam możliwość zamówienie obrazu w formie: kolaż z wielu zdjęć, obraz z dedykacją. Wystarczy wybrac odpowiednią formę, wgrać zdjęcia i dokonać zakupu.
 • Naklejki ścienne mogą być przyklejane na każdą gładką, nietłustą i niesilikonową powierzchnię - odradzamy natomiast przyklejania naklejek na powierzchnie chropowate (naklejka nie przylega wówczas idealnie do ściany i jest bardziej podatna na odklejanie).
 • Naklejki są usuwalne, natomiast należy pamiętać, że naklejka jest jednorazowego użytku.
 • W przypadku przestrzeni łazienkowe najlepszym rozwiązaniem jest panel szklany, folia samoprzylepna również zda egzamin. W przypadku braku kontaktu z wodą można zastosowac fototapetę fizelinową z opcją laminowanie.
 • Nasze produkty są pakowane zgodnie z zaleceniami firm kurierskich. Niestety uszkodzenia zdarzają się. Dlatego po otrzymaniu przesyłki należy sprawdzić zawartość w obecności kuriera, w przypadku stwierdzenia uszkodzeń należy spisać protokół szkody, który będzie podstawą do złożenia reklamacji
 • Jest możliwość dokonania zwrotu towaru w ciągu 14 dni od dnia otrzymania paczki. Prawo do odstąpienia od umowy od sprzedaży na odległośc nie przysługuje klientowi, który nabył produkt nierefabrykowalny. Jest to produkt, któremu nadano cechy indywidualne.
 • Kupując w naszym sklepie naklejkomania.eu możecie skorzystać z popularnych form takich jak: płatność przy odbiorze, przedpłata przelewem tradycyjnym, szybki i bezpieczny przelew za pomocą pośrednika Tpay.
 • W przypadku otrzymania błędnego zamówienia, prosimy o kontakt meilowy na adres biuro@naklejkomania.eu. Zalecamy zrobienie zdjęć otrzymanego produktu i dołączenie do meila, przyspieszy to procedurę wyjaśniania reklamacji.
 • Nasz serwis obsługuje wysyłki na terenie UE. W przypadku wysyłki poza UE należy zwrócić się meilowo o wycenę takiej usługi.
 • Głowną różnica jest grubość obu materiałów Mitylon jest cieńszy i ma 150g Perfomance ma 190g. Żywsza kolorystyka jest w przypadku perfomance jak, ten materiał można zalaminować. 
 • Zmierz lodówkę, wybierz wzór, wpisz wymiar, wykadruj i zakup. 
 • Tak, można zamówić tabliczkę z własnym zdjęciem, korzystając z opcji zaprojektuj własną tabliczkę, w naszym kreatorze można wgrać dowolne zdjecie, dodać dedykację. 
 • Tak, można zamówić fototapetę pod własny wymiar, wybieramy wzór, następnie wpisujemy interesujący nas wymiar, pamiętajcie, ze taki obraz będzie kadrowany, za pomocą suwaka ustawiamy obraz w najlepszym dla nas ułożeniu. 
Mogą Cię zainteresować...
Koszyk