Panele 3D z PCV na ścianę

Od paru lat widzimy wyraźny wzrost zainteresowania panelami dekoracyjnymi PCV, które doceniają już nie tylko architekci wnętrz, ale także osoby bez doświadczenia budowniczego, które same chcą wyremontować swój dom. Panele na ścianę stają się poważnym konkurentem dla farb oraz tapet, wypierają też płytki czy tynki dekoracyjne. Powodów nie trzeba się doszukiwać. Wystarczy przejrzeć ich krótką charakterystykę, by zrozumieć tę popularność. Przede wszystkim cechuje je szybki montaż, który nie wymaga dodatkowych nakładów prac ani specjalistycznych narzędzi. Stanowią świetną izolację termiczną i akustyczną. Panele ozdobne na ścianę są przy tym odporne na wilgoć, trwałe i atrakcyjne. Nie wierzysz? Zobacz przygotowaną przez nas ofertę na elementy ścienne 3D. Ich niezwykły design dopasujesz do rodzaju pomieszczenia oraz wymarzonej stylistyki. Odpowiedni wzór pozwoli rozjaśnić lub powiększyć pokój. Sprawdź szczegóły w opisach produktów!

Galeria produktów
Sortuj wg
Stron kategorii 1 z 4

Dekoracyjne panele ścienne - płyty z PCV

Dlaczego właśnie panele dekoracyjne na ścianę, a nie farba, tynk lub tapeta? W przeciwieństwie do płytek ozdobnych czy innych form wykończeniowych, PCV nie sprawia najmniejszego problemu przy montażu, nie wymaga narzędzi ani specjalistycznej wiedzy. Każdy może bez problemu zająć się remontem z ich wykorzystaniem. Panel ścienny cechuje duża trwałość, a także odporność na wilgoć, co jest przydatne szczególnie wtedy, gdy chcemy wykorzystać te elementy w kuchni. Są trudnozapalne i wykonuje się je bez metali ciężkich, są więc w pełni bezpieczne dla człowieka i środowiska. Pamiętajmy przy tym, że płyty w zasadzie nie wymagają specjalnej konserwacji ani używania dodatkowych środków czyszczących. Jeśli są brudne, wystarczy przetrzeć je nawilżoną ściereczką.

W naszej ofercie znajdziesz różnorodne wzory, dzięki którym bez problemu odmienisz swoje pomieszczenie nie do poznania. Fantazyjne motywy będą doskonale pasować do wnętrz nowoczesnych, w których nie boimy się ryzyka. Mocny design będzie jednak także równoważył raczej minimalistyczne wyposażenie. Jeśli chcemy płyty dekoracyjne na ścianę zastosować w pokoju nieco mniejszym, dobrze będzie podjąć się gry kolorem i kształtami. Niektóre z motywów 3D mogą nadać pomieszczeniu głębokości, wizualnie je powiększą. Wchodząc do niego, będziemy mieć wrażenie, że jest bardziej przestronne.

Panele możemy montować w pokojach dziennych, sypialniach i przedpokojach, ale także kuchniach. Sięgnijmy po szeroki zasób wzorów. Dobrze przemyślany wybór pozwoli ożywić całe mieszkanie.

Mogą Cię zainteresować...
Koszyk