Obrazy na płótnie

W ofercie naszego sklepu znajdują się obrazy drukowane na mocnym, bawełnianym płótnie canvas. Jego wykorzystanie umożliwia wykonanie dobrej jakości kopii.

W naszej ofercie znajdą Państwo fantastyczne obrazy na płótnie canvas, czyli wzmocnionym materiale bawełnianym. Dzięki specjalnej, doskonale przyjmującej atramenty powłoce oraz swemu naturalnemu zabarwieniu, tkanina ta pozwala na druk obrazów z zachowaniem właściwego nasycenia kolorów oraz rozdzielczości grafiki, a co za tym idzie – na uzyskanie niesamowitych efektów. Obraz na płótnie canvas z całą pewnością będzie gustowną ozdobą naścienną we wnętrzach Państwa domu.

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zachęcamy do zapoznania się z listą naszych produktów, wśród których za szczególnie godne polecenia uważamy fenomenalne obrazy z napisami lub do zaproponowania własnego nadruku. Jeżeli marzą Państwo o tym, by wydrukować na płótnie swoje ulubione zdjęcie, nic nie stoi na przeszkodzie. Wystarczy wraz z formularzem zamówienia wysłać nam plik z fotografią lub dowolną grafiką, którą umieścimy na materiale. Stworzymy dla Państwa obraz ze zdjęcia – płótno naciągnięte na ramę będzie gotowe do zawieszenia na ścianę.

Galeria produktów
Sortuj wg
Stron kategorii 1 z 26

Obrazy na płótnie, obrazy z dowolnego zdjęcia lub wybrany napis

To nie tylko sposób na uzupełnienie aranżacji przestrzeni, ale także prosty element, który pokazuje nasz charakter, zainteresowania oraz rzeczy istotne w naszym życiu. Obrazy z napisami przypominają ważne dla nas motto, natomiast zdjęcie na płótnie jest ciekawą alternatywą dla klasycznych fotografii. Interesująca faktura, trwały materiał oraz prosta w utrzymaniu powierzchnia sprawiają, że obrazy i zdjęcia na płótnie przyciągają wzrok przez długi czas. Gdzie można wykorzystać ten element wystroju? Obrazy na płótnie ze zdjęcia stosuje się w sypialniach, salonach, gabinetach, ale także kuchniach czy łazienkach. Wszystko zależy od wybranego motywu, wielkości płótna oraz wyobraźni mieszkańców domu. Indywidualny projekt to gwarancja tego, że obraz ze zdjęcia jest jedyny w swoim rodzaju, a przestrzeń mieszkania - wyjątkowa.

Mogą Cię zainteresować...
Koszyk