Naklejka pod kontakt włącznik- Kwiaty 57

Dostosuj produkt
cena 11,00 zł
ilość

Naklejka pod włącznik z motywem kwiatów.

Średnica otworu około 6cm.

Idealna żeby ochronić ścianę przed zabrudzeniami.

Naklejki z folii samoprzylepnej jednokolorowe:

Naklejki na ścianę wycinamy metodą ploterową z samoprzylepnej folii matowej PCV. Folia jest dostępna w kolorach zgodnie z wzornikiem kolorystycznym folii. Folia odporna jest na działanie wody jak również soli, słabych kwasów, smarów. Naklejki pokryte są specjalnym papierem transferowym, który ułatwia przenoszenie całego wzoru na wybraną powierzchnię.

Naklejki welurowe:

Naklejki welurowe wykonane są z okleiny welurowej z właściwościami lepnymi, wzór wycięty jest metoda ploterową.Materiał do produkcji naklejek welurowych jest grubszy od folii samoprzylepnej. Na wzór jest nałożony papier transferowy, który ułatwia przenoszenie całego motywu na wybraną powierzchnię.Dostępnych są kolory weluru zgodne z wzornikiem kolorystycznym naklejek welurowych
Kupiłeś ten produkt? Oceń go:
Cieszę się ze jestem posiadaczką naklejki pod włącznik, bardzo wygodne zamówienie on-line i błyskawiczna realizacja, wszystko ok!
Iwona14 czerwiec 2021 08:25
Klienci, którzy zakupili ten produkt zakupili również
Mogą Cię zainteresować...
Koszyk