Naklejki na płytki ceramiczne kafle schody motyw 9008

Odnowienie starych kafli łazienkowych może być naprawdę łatwe, jeśli wybierzesz niepowtarzalne naklejki na kafelki łazienkowe. Wybierz odpowiadający Ci wzór i rozmiar naklejek, a następnie naklej je na powierzchnię płytek w swoim domu. To prostsze niż myślisz! Naklejki na płytki łazienkowe są łatwe w montażu i bardzo trwałe, niepodatne na uszkodzenia mechaniczne i na blaknięcie. Dzięki swym właściwościom staną się trwałą ozdobą Twojego domu.

W skład zestawu wchodzą 24 naklejki w wybranym rozmiarze, wyjątkiem jest zestaw naklejek w rozmiarze 20x30cm w skład którego wchodzi 18 naklejek i zestaw 30x30cm, w którego skład wchodzi 9 naklejek.

Materiał: Folia samoprzylepna z klejem usuwalnym, która można stosować na płaskie powierzchnie.

Więcej szczegółów

50,00 zł

  • 10x10cm
  • 15x15cm
  • 20x20cm
  • 20x30cm
  • 30x30cm

Więcej informacji

Naklejki w łatwy sposób odmienią wygląd płytek w kuchni bądź łazience, wystarczy je nakleić i zaoszczędzić na drogim i pracochłonnym remoncie.

Nasze wydruki mają żywe soczyste kolory, tusze używane do druku nie wydzielają żadnych nieprzyjemnych zapachów, są w pełni ekologiczne.
Posiadamy odpowiedni certyfikaty potwierdzające zgodność tuszy z normami :
EN 15102:2007 - dekoracje - fototapety - spełnione
EN 71-3:1994- zabawki dla dzieci - spełnione
NORDIC SWAN

Każda naklejka/formatka jest wycięta metodą ploterową. Naklejki są odporne na promieniowanie słoneczne, wierzchnią warstwę zabezpiecza dodatkowo laminat.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 produktów z tej samej kategorii