Naklejki na płytki ceramiczne kafle schody motyw 9004

Nowoczesne materiały dekoracyjne, takie jak kolorowe naklejki na płytki kuchenne to doskonały sposób na szybki remont wielu domowych pomieszczeń. Wybierając prezentowane naklejki na schody, do łazienki czy kuchni, możesz w ciągu kilku chwil w radykalny sposób zmienić wystrój wnętrza swojego domu. Dzięki kolorowym naklejkom wnętrze mieszkania stanie się cieplejsze i bardziej przyjazne w odbiorze. Naklejki są trwałe, więc przez długi czas będziesz cieszył się ich naturalnym pięknem.

W skład zestawu wchodzą 24 naklejki w wybranym rozmiarze, wyjątkiem jest zestaw naklejek w rozmiarze 20x30cm w skład którego wchodzi 18 naklejek i zestaw 30x30cm, w którego skład wchodzi 9 naklejek.

Materiał: Folia samoprzylepna z klejem usuwalnym, która można stosować na płaskie powierzchnie.

Więcej szczegółów

50,00 zł

  • 10x10cm
  • 15x15cm
  • 20x20cm
  • 20x25cm
  • 20x30cm
  • 30x30cm

Więcej informacji

Naklejki w łatwy sposób odmienią wygląd płytek w kuchni bądź łazience, wystarczy je nakleić i zaoszczędzić na drogim i pracochłonnym remoncie.

Nasze wydruki mają żywe soczyste kolory, tusze używane do druku nie wydzielają żadnych nieprzyjemnych zapachów, są w pełni ekologiczne.
Posiadamy odpowiedni certyfikaty potwierdzające zgodność tuszy z normami :
EN 15102:2007 - dekoracje - fototapety - spełnione
EN 71-3:1994- zabawki dla dzieci - spełnione
NORDIC SWAN

Każda naklejka/formatka jest wycięta metodą ploterową. Naklejki są odporne na promieniowanie słoneczne, wierzchnią warstwę zabezpiecza dodatkowo laminat.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 produktów z tej samej kategorii