Naklejki na płytki ceramiczne kafle schody motyw 9002

Zmiana wystroju wnętrza domu jest łatwiejsza, niż myślisz. Wystarczy wybrać nasze naklejki na schody! Prezentowane naklejki są niezwykle wzorzyste, przyciągają uwagę pięknym kolorem i perfekcyjnym wykonaniem. Co bardzo ważne, naklejki na kafelki są również bardzo trwałe i niepodatne na blaknięcie, dzięki czemu przez długi czas będą stanowiły o atrakcyjności płytek w Twoim domu. Pamiętaj również, że naklejki są proste w montażu i znacznie tańsze od nowych płytek.

W skład zestawu wchodzą 24 naklejki w wybranym rozmiarze, wyjątkiem jest zestaw naklejek w rozmiarze 20x30cm w skład którego wchodzi 18 naklejek i zestaw 30x30cm, w którego skład wchodzi 9 naklejek.

Materiał: Folia samoprzylepna z klejem usuwalnym, która można stosować na płaskie powierzchnie.

Więcej szczegółów

50,00 zł

  • 10x10cm
  • 15x15cm
  • 20x20cm
  • 20x30cm
  • 30x30cm

Więcej informacji

Naklejki w łatwy sposób odmienią wygląd płytek w kuchni bądź łazience, wystarczy je nakleić i zaoszczędzić na drogim i pracochłonnym remoncie.

Nasze wydruki mają żywe soczyste kolory, tusze używane do druku nie wydzielają żadnych nieprzyjemnych zapachów, są w pełni ekologiczne.
Posiadamy odpowiedni certyfikaty potwierdzające zgodność tuszy z normami :
EN 15102:2007 - dekoracje - fototapety - spełnione
EN 71-3:1994- zabawki dla dzieci - spełnione
NORDIC SWAN

Każda naklejka/formatka jest wycięta metodą ploterową. Naklejki są odporne na promieniowanie słoneczne, wierzchnią warstwę zabezpiecza dodatkowo laminat.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 produktów z tej samej kategorii