Motylki 3D na ściane 12 sztuk magnes DP

Przedmiotem sprzedaży jest zestaw 12 sztuk motyli 3D wykonanych z barwionego w masie tworzywa PCV. Motyle można zamontować taśmą dwustronną bądź na magnes. Cena 1 sztuki dotyczy zestawu składającego się z 12 motyli o różnej wielkości : 2 x 12,5cm x 15 cm , 4 x 8cm x 11 cm, 3 x 7,5 cm x 9 cm, 2 x 9 cm x 13 cm.

Jak ciekawie udekorować mieszkanie? Motyle 3D na ścianę dostępne w kilku wariantach kolorystycznych to niebanalna ozdoba, która doda lekkości każdemu wnętrzu. Produkt można zamontować taśmą dwustronną bądź na magnes, zatem może stanowić dodatek nie tylko naścienny. Wedle uznania motylki 3D na ścianę mogą znaleźć się także na innych obiektach – wszystko zależy od tego, jakie są Twoje pomysły na ich wykorzystanie.

Więcej szczegółów

12,11 zł

  • Biały / Ecru
  • Czarny
  • Granatowy
  • Niebieski
  • Różowy
  • Zielony

Więcej informacji

Motyle doskonale nadają się do dekorowania takich powierzchni jak ściany, lodówki, meble, samochody do ślubu itp. Skrzydła motyli można dowolnie wyginać tworząc niezwykle efektowne wrażenie trójwymiarowości. Motyle można mocować zarówno na magnes jak i na naklejki do montażu.

UWAGA: Przy montażu motylków do karoserii samochodu proponujemy zastosowanie taśmy dwustronnie przylepnej i podklejenie nią motylków pod skrzydełkami tak, aby zwiększyć powierzchnie, które do siebie przylegają. Dzięki temu motylki nie odpadną podczas szybszej jazdy.

Zobacz co mamy jeszcze do zaoferowania

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

15 produktów z tej samej kategorii