Lustra dekoracyjne

Lustro to jeden z najważniejszych elementów dekoracyjnych, który może zmienić pomieszczenie. Dzięki odpowiedniemu ustawieniu lustra względem okien dodamy pomieszczeniu dużo światła. Właściwy wybór kształtu lustra pozwoli nam jednocześnie powiększyć i wydłużyć pomieszczenie. Jeśli postawimy na lustra ozdobne, możemy dodatkowo otrzymać element dekoracyjny, który rozjaśni pomieszczenie i doda mu szyku, elegancji lub po prostu unikatowego charakteru. Jak to jednak zrobić?

Pierwszym krokiem jest określenie ogólnego stylu naszego domu lub mieszkania. Lustro dekoracyjne musi być uzupełnieniem wszystkich elementów już zastosowanych - koloru ścian, stylistyki mebli oraz bibelotów. Warto testować przy tym różne opcje i nie negować tych bardziej ekscentrycznych wzorów, bo być może okaże się, że właśnie tego szukamy do uzupełnienia naszego pomieszczenia. Właściwie wybrane lustro ozdobne powinno stanowić całość kompozycyjną z resztą ozdób i wyposażenia.

Galeria produktów
Sortuj wg
Stron kategorii 1 z 1

Lustra ozdobne na ścianę

W niektórych miejscach montaż tradycyjnego lustra dekoracyjnego na ścianę może być utrudniony lub wręcz niemożliwy. Czy to oznacza, że musimy zrezygnować z oryginalnej i pomysłowej ozdoby w wybranym miejscu? Absolutnie nie. Decydując się na lustro ozdobne z wysokiej jakości akrylu, w prosty i szybki sposób umieścimy je na ścianie za pomocą dołączonego szablonu lub stworzymy swoją własną, oryginalną kompozycję – co najważniejsze – na dowolnym obszarze. W naszym asortymencie znajduje się wiele rodzajów nowoczesnych luster dekoracyjnych w rozmaitych stylach, aby bez problemu dobrać te, które najbardziej wpasują się w aranżację całego pomieszczenia i nadadzą mu niepowtarzalny charakter. Przeróżne kształty geometryczne luster, składające się najczęściej z kilku elementów w różnych wielkościach, stworzą unikalną kompozycję, która nada naszej ścianie wyrazu. Zapoznaj się z naszą ofertą, aby wybrać najciekawsze lustro dekoracyjne będące idealnym uzupełnieniem innych elementów ozdobnych we wnętrzu.

Mogą Cię zainteresować...
Koszyk