Tapeta na fizelinie piłka nożna tapeta piłkarska 10156

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom najmłodszych klientów, przygotowaliśmy szeroki wybór dekoracji do pokojów dziecięcych, wśród których znajduje się między innymi fototapeta, której powstanie zostało zainspirowane tak popularnym sportem, jakim jest piłka nożna. Oferowana ozdoba wyróżnia się nie tylko starannym wykonaniem, ale także wyjątkowo soczystymi barwami, dzięki czemu z całą pewnością przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagającym użytkownikom.

Rozmiar 1000x 1480 (1 bryt)

Rozmiar 1480 x 2200 (1 bryt)

Rozmiar 1970 x 2960 (2 bryty)

Rozmiar 2400 x 3600 (3 bryty)

Rozmiar 2800 x 4200 (3 bryty)

Więcej szczegółów

60,98 zł

  • 1000mm x 1480mm (wys x szer)
  • 1480mm x 2200mm (wys x szer)
  • 1970mm x 2960mm (wys x szer)
  • 2800mm x 4200mm (wys x szer)
  • 2400mm x 3600mm (wys x szer)
  • Fizelina mitylon 150g/m2
  • Fizelina performance 190g/m2

Więcej informacji

TAPETA O PODKŁADZIE Z FIZELINY

Podstawową różnicą między tapetą na podkładzie z fizeliny, a tapetą o podkładzie papierowym jest sposób montażu. Używamy do niego kleju do tapet fizelinowych, który przygotowujemy zgodnie z instrukcją umieszczoną na opakowaniu kleju. Klej nanosimy na ścianę w miejscu przeznaczonym na umieszczenie tapety, następnie kładziemy suchą tapetę dociskając wałkiem gumowym dedykowanym do tapetowania. Jest to materiał winylowy do zadruku o pokładzie fizelinowym. Tapeta jest specjalnie wzmocniona, żeby nie rozrywała się podczas klejenia. Grubość tapety, pozwala ukryć mniejsze nierówności ściany. Powierzchnia tapety może mieć delikatną strukturę. Tapety o podkładzie z fizeleliny wykleja się za pomocą kleju do tapet fizelinowych. Tapetę można wyklejać na styk ( krawędź do krawędzi) do długości 285 cm, powyżej tej wielkości klejenie jest na na zakładkę. Wydruk może być podzielony na bryty do 130cm. W przypadku długotrwałej ekspozycji w miejscach narażonych na zabrudzenia np. kuchnie, bary, puby zalecamy zabezpieczenie wydruku laminatem, bądź folią matową bezbarwną.

TAPETA FIZELINOWA PERFORMANCE 190g/m2

Tapeta filzelinowa Performance jest gładką tapetą celulozowo-filzelinową. Jej montaż odbywa się przy zastosowaniu standardowych narzędzi do aplikacji wystarczy rozprowadzić klej tylko na ścianie! Gramatura ok. 190 g/m2. Tapeta szybko wysycha i jest odporna na rozerwanie i zarysowania. Produkt sklasyfikowany jest jako trudno palny (nawet zadrukowany). Wykorzystana do wyrobu tapeta celuloza dysponuje certyfikatem FSC a wyprodukowana tapeta posiada oznaczenie CE. W przypadku długotrwałej ekspozycji w miejscach narażonych na zabrudzenia takich jak kuchnie, bary, puby konieczne jest zabezpieczenie wydruku laminatem. Wydruk jest podzielony na bryty do max szer 150 cm. Tapetę do 250 cm – długość – przycinamy na styk ( krawędź do krawędzi) powyżej tej wartości przycinamy na zakładkę ( elementu nachodzą na siebie)

TAPETA FILZELINOWA MITYLON 150g/m2

Mitylon Wallpaper 150-579 to flizelina lateksowa powstała z połączenia celulozy z włókniną poliestrową przy pomocy spoiwa lateksowego. Gramatura ok. 150 g/m2. Gładka matowa powierzchnia zapewnia ochronę przed refleksami świetlnymi, na ścianie wygląda bardzo naturalnie. Materiał nie kurczy, nie rozciąga podczas aplikacji na ścianę. . Do aplikacji używamy typowych narzędzi do tapetowania - klej,wałek tapeciarski. W przypadku długotrwałej ekspozycji w miejscach narażonych na zabrudzenia takich jak kuchnie, bary, puby konieczne jest zabezpieczenie wydruku laminatem. Wydruk jest podzielony na bryty do max szer 150 cm Tapętę do 250 cm – długość – przycinamy na styk (krawędź do krawędzi) powyżej tej wartości przycinamy na zakładkę ( elementu nachodzą na siebie)

Zobacz co mamy jeszcze do zaoferowania

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 produktów z tej samej kategorii