Pytania i odpowiedzi


Zazwyczaj naklejki wysyłane są w przeciągu 3 dni roboczych od zaksięgowania płatności jednakże w przypadku dużej ilości zamówień czas ten może się wydłużyć nawet do 8 dni roboczych. W przypadku fototapet oraz mat magnetycznych czas realizacji zamówień wynosi około 7-10 dni roboczych od zaksięgowania płatności.

Naklejki z folii samoprzylepnej wykonane są z wysokiej jakości folii niemieckiej firmy Oracal. Powierzchnia naklejki foliowej jest gładka, matowa, nie odbija światła.

Naklejki z folii welurowej są stosunkowo grubsze, a ich powierzchnia w dotyku przypomina zamsz. Szablony malarskie wykonane są z folii samoprzylepnej o mniejszych właściwościach lepnych niż naklejki. Umożliwiają samodzielne namalowanie danego wzoru na ścianie za pomocą farby. Szablony malarskie są jednorazowego użytku.

Naklejki można przyklejać na wszystkie gładkie powierzchnie takie jak: ściany, meble, drzwi, lustra, tapety, kafelki, samochody itp. W przypadku świeżo malowanych ścian z montażem naklejki należy odczekać 2 tygodnie. W przypadku wątpliwości czy Państwa ściana jest odpowiednio przystosowana do naszych naklejek na Państwa prośbę wysyłamy bezpłatne próbki folii bądź weluru.

Oczywiście wykonujemy również naklejki na zamówienie. Wszelkie zamówienia indywidualne przyjmowane i wyceniane są drogą mailową pod adresem biuro@naklejkomania.eu

Nasze naklejki nie mają tła, wycięte są po obrysie. Wybierając kolor, wybierają Państwo kolor w jakim ma być dany wzór, jego tłem będzie tylko i wyłącznie Państwa ściana.

Wszystkie naklejki oklejone są od góry papierem transferowym, który ułatwia przeniesienie naklejki na ścianę. Zachęcamy do obejrzenia naszego filmu instruktażowego, w którym krok po kroku pokazany jest montaż naklejki.

Wszystkie dostępne rozmiary danego motywu znajdują się po prawej stronie od aranżacji. Na aranżacjach widać czy naklejka ma ułożenie pionowe czy poziome. Jeśli naklejka rozmieszczona jest na naszej aranżacji w pionie w takim wypadku większy rozmiar oznacza jej wysokość, a mniejszy szerokość. W przypadku gdy naklejka ułożona jest w sposób poziomy większa wartość to szerokość, a mniejsza wysokość.

Można się z nami skontaktować zarówno drogą mailową, poprzez formularz kontaktowy na naszej stronie internetowej bądź telefonicznie. Linie telefoniczne czynne są od poniedziałku do piątku od godziny 8-15.

W przypadku otrzymania błędnego zamówienia prosimy o przesłanie zdjęć otrzymanych naklejek na nasz adres biuro@naklejkomania.eu , postaramy się jak najszybciej rozpatrzyć reklamację, o dalszych krokach poinformujemy w mailu zwrotnym.

Wysyłamy zamówienia za granicę. Koszt wysyłki uzależniony jest od wielkości naklejki oraz kraju gdzie zamówienie ma zostać wysłane, zamówienia z wysyłką zagraniczną prosimy składać drogą mailową na adres biuro@naklejkomania.eu


Promocje

Tagi

Blog Categories

Nowe produkty

Najczęściej kupowane

» Wszystkie bestsellery