Pokój dla fana sci-fi i fantasy – najlepsze fototapety

Pokój dla fana sci-fi i fantasy – najlepsze fototapety

Wyobrażasz sobie przestrzeń, która idealnie oddaje Twoją pasję? Zarówno każdy najdrobniejszy detal, jak i te większe elementy, narzucające cały styl aranżacji idealnie wkomponowane w Twoje oczekiwania… To możliwe! Szykując taki pokój, warto zacząć od odpowiedniego wykończenia ścian!

Dla tych fanów świata science fiction i fantasy mamy przygotowany wybór ciekawych fototapet. Dzięki nim stworzą pomieszczenia, w których będą mogli poczuć się jak w jednym z tych niezwykłych światów. Doskonale wiemy, jak różne są ich oblicza. Stąd też zadbaliśmy o to, aby zaprezentować jak najwięcej interesujących propozycji. Zapoznaj się z nimi, jeśli i Ty chcesz dostosować wnętrza do swoich marzeń!

Salon fana klasycznego fantasy

Elfy, trolle, krasnoludy i wiele innych stworzeń stanowią element klasycznego świata fantasy. Znajdziemy je zarówno u Tolkiena, jak i u Sapkowskiego czy nawet u J. K. Rowling. Co powiesz zatem na to, aby co najmniej jedna z niezwykłych, fantastycznych istot zagościła na Twojej ścianie?

W naszym sklepie dostępne są najróżniejsze fototapety, które przedstawiają magiczne zwierzęta, znane z mitów, książek i filmów fantasy. Wśród nich znajdziesz m.in. takie legendarne gatunki jak pegazy czy jednorożce. Szczególnie ten ostatni jest popularny we wszelkiego rodzaju dziełach. Jednorożec, zaprezentowany na tle mglistych lasów płożących się u stóp gór lub przechadzający się pośród krzewów i drzew, może zagościć na Twojej ścianie.

Dla fanów Star Treka i Gwiezdnych Wojen

Zdecydowana większość filmów science fiction nie odgrywa się w byle przyszłości – to era, kiedy człowiek podbijał wszechświat! Lub też opowieści z odległej galaktyki… Jeśli więc czujesz, że Moc jest w Tobie silna lub też masz ogromną potrzebę, by sięgać gwiazd – to mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie.

Wybierz jedną z fototapet, które przedstawiają statki kosmiczne. Ciekawą opcją jest na przykład ten przypominający klasyczny kosmiczny spodek obcych, uchwycony w momencie łagodnego zwrotu nad kolejną planetą. Możesz też postawić na międzyplanetarny prom. Niezależnie więc, czy jesteś fanem uniwersum Gwiezdnych Wojen, Star Treka czy też Obcego i Predatora – w naszej ofercie znajdziesz takie fototapety, które z pewnością pomogą Ci stworzyć choć namiastkę ich klimatu.

W klimacie postapo

Warto jednak pamiętać, że science fiction to nie tylko podróż międzyplanetarna i obcy. Bardzo często to też trudny czas postapokalipsy. Pisał już o tym Herbert George Wells w Wehikule Czasu, a wiele lat po nim powstały filmy, takie jak Mad Max czy Babilon A. D.  Niewesołą wizję prezentują też niektóre gry komputerowe, w tym Fallout. Jeśli jesteś fanem choć jednego z tych tytułów science fiction, to dla Ciebie również mamy interesującą propozycję.

Co w wielu przypadkach uznaje się za zwiastun końca świata? Oczywiście księżyc, który dodatkowo przybiera inne barwy niż blady żółty czy biel. Postaw zatem na fototapetę ze wpadającym w czerwień ziemskim satelitą, w głośnikach niech zabrzmi „Bad moon rising" i poczuj klimat postapokaliptycznego świata!

Sprawdź też inne pomysły z naszej oferty!

Powyżej przedstawiliśmy Ci wybór najciekawszych fototapet, które zamieszczonymi na nich grafikami odpowiadają idealnie światom sci-fi i fantasy. W naszej ofercie jednak możesz znaleźć też mnóstwo innych tapet, które mogą nawiązywać do świata elfów, obcych czy postapokaliptycznych wizji. Co powiesz bowiem na skalną, zamkową bramę, za którą znajduje się zielony, niemalże baśniowy las lub przejście w wysokie góry?

Zajrzyj więc do katalogu z naszymi fototapetami. Stwórz swój wyjątkowy pokój zarówno fana magii, Mocy, jak i nowoczesnych technologii, które dzisiaj są dla nas tylko marzeniem. Każda z proponowanych tapet wyprodukowana została z najwyższej jakości materiałów i z dbałością o efektowny nadruk – możesz więc spodziewać się najlepszych efektów.

Mogą Cię zainteresować...
Koszyk