Panele styropianowe 3D 

W tej kategorii nie ma produktów.

Jaki materiał wybrać na ścianę, by uzupełnić pomieszczenie o ten brakujący, a kluczowy, element? Panele styropianowe, znane także jako kasetony ścienne, to jedno z praktycznych rozwiązań, które spiszą się w wielu pomieszczeniach. Styropian dekoracyjny może imitować różne materiały, jest przy tym prosty w montażu i łatwy w eksploatacji. Jego niska cena sprawia, że wyprzedza konkurentów i zdobywa coraz więcej miłośników. Panele są zaprojektowane z myślą o intuicyjnym montowaniu na ścianie, bez widocznych linii podziału. Można je malować. Jak umieścić je w pomieszczeniu? Wystarczy klej do styropianu, dostępny w sklepach budowlanych. Bez trudności przeprowadzisz więc remont samodzielnie, w jeden weekend, bez pomocy wynajętych specjalistów. Już teraz sprawdź proponowane przez nas wzory. Zadbaliśmy o ich różnorodność. W propozycjach nie mogło zabraknąć klasycznych motywów, więc jeśli interesuje cię imitacja kamienia czy drewna ze styropianu, jesteś we właściwym miejscu.

Panele styropianowe 3D - kasetony ścienne

W kategorii tej znajdziesz styropian dekoracyjny na ścianę, czyli panele 3D. Produkt znany jako kaseton ścienny montuje się za pomocą kleju nakładanego na tylną część panela. Tylko tyle wystarczy, by przyczepić element do ściany - prosto, szybko i tanio. Czym jeszcze cechuje się to rozwiązanie? Dużym plusem jest niska waga przy jednoczesnej izolacji termicznej i dźwiękowej. Pokrycie całej ściany styropianem będzie więc oznaczało przyjemne wygłuszenie pokoju. Możesz skorzystać z tej zalety, wybierając go do ozdobienia swojego salonu, pokoju zabaw czy sypialni. Zagwarantujesz sobie spokojny odpoczynek, rozrywkę lub sen.
Dlaczego właśnie styropian jest dobrym materiałem do tworzenia różnego rodzaju imitacji? Lata stosowania go w budownictwie sprawiły, że specjaliści doskonale zapoznali się z jego charakterystyką, wadami i zaletami. Odkrycie, że doskonale nadaje się do obróbki, doprowadziło do tego, że chętnie rozpoczęto pracę nad jego formą. Panel 3D będzie więc zawsze wykonany z prawdziwą precyzją, ponieważ materiał pozwala na dodanie do kompozycji dużej ilości szczegółów.
Nie obawiaj się trwałości produktów. Zostały stworzone z materiału o dużej twardości. Panele bardzo łatwo się transportuje, a szybkość krycia i wiele modeli sprawiają, że to wymarzony element wykończeniowy. Nie czekaj dłużej - sprawdź sam, jak wiele możliwości daje nasza propozycja.

Panele styropianowe 3D

Promocje

Tagi

Blog Categories

Nowe produkty

Najczęściej kupowane

» Wszystkie bestsellery