Szablony malarskie 

Jest 5 produktów.

Wykorzystaj szablony malarskie na ścianę! Z ich pomocą szybko, sprawnie i bezproblemowo stworzysz piękną i oryginalną dekorację.

Inwestując w szablon malarski zyskujesz możliwość błyskawicznego uzyskania efektu ciekawej, przyciągającej wzrok dekoracji. Nie masz czasu lub zdolności artystycznych, aby samodzielnie namalować kompozycję, która uatrakcyjni aranżację salonu, sypialni, kuchni, przedpokoju itp.? Szablony malarskie rozwiążą ten problem. Dzięki nim, w ekspresowym tempie stworzysz prawdziwe dzieło sztuki użytkowej.

Wystrój wnętrz ma ogromny wpływ na nasze samopoczucie. Z pewnością wiesz o tym doskonale. Dlatego też wykreuj w swoim domu przestrzeń, w której obcowanie stanie się prawdziwą przyjemnością – przede wszystkim dla Ciebie, ale również dla Twoich gości. Otocz się niepowtarzalnymi dekoracjami, które stworzysz wykorzystując dostępne w Naklejkomanii szablony na ścianę.

szablon malarski

Proponujemy mnogość wzorów i formatów. Zamówisz u nas zarówno niewielkich rozmiarów szablon malarski, który pozwoli Ci subtelnie ozdobić wybrane miejsca, lub duży szablon, dzięki któremu stworzysz malunek będący dominującą częścią ściany. Poznaj dostępne warianty i zoptymalizuj parametry na miarę swoich potrzeb – zapraszamy!

Szablon malarski – jednorazowa aplikacja, która pozwoli Ci cieszyć się wspaniałą dekoracją przez wiele lat.

Szablony na ścianę to produkty jednorazowego użytku. Ich technika wykonania nie pozwala zastosować ich więcej niż jeden raz. Każdy, kto próbował udowodnić, że może być inaczej, spotkał się z nieestetycznym malunkiem, który zamiast zdobić, odstraszał. Dlatego też radzimy, aby nie stosować takiego rodzaju praktyk. Zastosowanie szablonu malarskiego ma dawać przyjemność, a nie powodować zdenerwowanie i psuć dobry humor.

naklejka-ścienna-motyw-217.jpg

Szablon malarski obklejany jest specjalnym papierem transportowym. Dzięki temu, naniesienie jego na ścianę jest szybkie i bezproblemowe. Cały proces powstania wspaniałej dekoracji nie trwa długo. Wystarczy odkleić szablon z papierem transportowym od bazy podkładowej, a w następnej kolejności nakleić go na wybrane miejsce. Kolejnym krokiem jest ściągnięcie papieru transportowego i przystąpienie do nakładania farby. Precyzyjną aplikację koloru zapewni użycie gąbki malarskiej. Po zakończonym malowaniu należy zerwać szablon samoprzylepny i podziwiać piękny efekt. Proponujemy nie używać szablonu na świeżo pomalowanej ścianie. Zalecamy jego zastosowanie po ok. 2 tygodniach.

W Naklejkomanii odnajdziesz bogactwo motywów szablonów malarskich, których wykorzystanie pozwoli Ci stworzyć przepiękną dekorację. Jeżeli interesuje Cię zakup szablonu z motywem wykonanym w odbiciu lustrzanym, zaznacz taką opcję w parametrach zamówienia.

Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów

Szablony malarskie

Promocje

Tagi

Blog Categories

Nowe produkty

Najczęściej kupowane

» Wszystkie bestsellery